Kategoriler

KİTAP YAYINLATMAK İÇİN...

UDY (US DOĞRUDAN YAYINCILIK)

 

UDY (Doğrudan Yayıncılık), kitaplarınızı basılı olarak yayınlayabilir, siz de uszeka.com  sayesinde milyonlarca okura ulaşabilirsiniz.

UDY (Doğrudan Yayıncılık), kitap basımı için yasal ve etik açıdan sorun içermeyen tüm dosyaları inceledikten ve sözleşme imzalandıktan sonra kitaplaştırır.

UDY (Doğrudan Yayıncılık) ile size kalan sadece yazmak olur. Yayına hazır dosyalarınız için tek yapmanız gereken bize başvurmaktır. Yasal süreç tamamlanır tamamlanmaz kitabınız uszeka.com ve diğer tüm kitap satış siteleri, e ticaret platformları (Amazon, Hepsi Burada ve Trend Yol) satışa sunulmuş olur.

 

NEDEN UDY (Doğrudan Yayıncılık)?

UDY (Doğrudan Yayıncılık) ile yayınevlerinin yoğunluğundan ve bekleme sürelerinden kurtulmuş olursunuz. Kitabınız çok kısa sürede satışta olacak şekilde hazırlanır ve her adımında size bilgi verilir. Üstelik kitap satışınızdan telifte kazanabileceksiniz.

 

KİMLER KİTAP YAYINLATABİLİR?

Herkes. Hiçbir öznel kriterimiz yok. Siz yazın, başvurun ve kitabınızın satışını %100 şeffaf sistemimizde takip edin. Dosyanızı ve ya dosyalarınızı udykitap@gmail.com  posta adresimize gönderebilirsiniz. Ayrıca örnek sözleşme talep edebilir dilerseniz. WhatsApp Müşteri Hizmetlerimiz'e (0536 563 48 34) mesaj gönderebilirsiniz.

 

YAYIN PAKETLERİMİZDEN KENDİNİZE UYGUN OLANINI SEÇEBİLİRSİNİZ...