Kategoriler

HAKKIMIZDA

İnsan zekâsının gücüne inanıyoruz. Çocuklarımızın zihinsel gelişimlerini, yaratıcı becerilerini desteklemek için orijinal kitapları ve oyuncakları bir araya getiriyoruz.

Sizlere sunduğumuz kitaplar ve oyuncaklar; çocuğunuzun kısa bir süre ilgisini çektikten sonra çöp kutusunda yerini alan veya birkaç sayfası okunduktan sonra kitaplığın bir köşesine bırakılan, kalitesiz ve şiddete yönlendiren binlerce kitap ve oyuncak yerine, hayal gücüne sınır koymayan, gelişmeyi destekleyen, sağlıklı, kaliteli hem eğlendiren hem de eğiten ürünlerdir.

Çocuklar yarınlarımız, umutlarımızdır… Çocuklarının fiziksel ve zihinsel sağlığına önem veren bilinçli ebeveynlerse gelişmiş bir toplumun mimarlarıdır.

US Zeka ailesi olarak biliyoruz ki; çocuklarımızın sağlığını sadece aşılarla, spor veya besinlerle koruyamayız. Ancak sağlıklı, ürünlerle büyüyen çocuklarımızı eğlendirirken, yaşlarına uygun sağlıklı materyallerle üretilmiş, hayal güçlerini destekleyen, sınır koymayan, öğreten, geliştiren kitap ve oyuncak tercihleriyle beden ve zihin sağlıklarını koruyabiliriz.

US Zeka olarak umut dolu yarınlar için hayalimiz…  Doğayı, dünyayı ve evrene ait farkındalıkları sahiplenen, kendini geliştirerek öğrenmeye açık çocuklarımızın her zaman yanında olmak ve onlara pozitif katkı sağlamaktır. 

Tüm bunların ötesinde bizler, sizleri kendi ailesi gibi gören ve her bir müşterisine ayrıcalıklı hizmet sunabilme yetkinliğiyle gurur duyan bir kurumuz.

Sizlerin de memnun ettiğimiz müşterilerimiz arasında yer alacağınızı ümit ediyoruz.