“Geçmişi anlatmak; şimdiyi kavramak; yarına hazırlanmak”

US Zeka; US Yayınları'nın tescilli markasıdır.

Grubumuz yaşadığı renkli coğrafyadan gücünü alan, zengin kültürünü evrensel değerler ile buluşturmayı amaçlayan, yazmaya sevdalı her yaştaki gençlerle güç birliği yaparak, kültürümüzü, edebiyatımızı ve bugüne dek yeterince tanıtılmamış sanat ve bilim insanlarımızı ülkemize ve dünyaya tanıtmak amacıyla, 2017’de kuruldu.

Ajansımızın kuruluş tarihi yeni olmakla birlikte, yayımcılıkta yirmi yıla yakın bir deneyimin ürünü.

Yayınevimiz, kurulduğu yıl, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı “GENÇDES Etkinlik ve Proje Desteği” kapsamında, “Tarihin Şiir Dili “Yahya Kemal” ile alanının ilklerinden olan,"Dünya Âlimi: Bîrûnî" adlı eserleri yayınladı. 2018 yılında, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın ilk defa olarak gerçekleştirdiği "İLK ESER DESTEĞİ" kapsamında, eğitimci/yazar Aykut Bulut’a ait “Delikli İki Buçuk Kuruş” adlı öykü/hikaye kitabıyla bakanlık desteğine hak kazandı.

Hedefimiz, eserlerini tanıtma ve yayımlatma konusunda imkânları olmayan, her yaştaki yetenekli ve azimli gençlerin önünü açmak, onlara destek olmak, sosyal hayata ve edebiyat dünyasına kazandırmaktır. Ajansımız, US Yayınları markası altında, hedefi doğrultusunda seçkin eserler yayınlamaya devam ediyor.

US Zeka; ise başta öğretmenlerimiz olmak üzere çeşitli eğitim kurumları ile sürekli iletişimde bulunarak eğitim materyalleri konusunda uzman öğretmen ve akademisyen görüşlerini temel alıp, çocuklarımızın düşünceleriyle harmanlayıp onların ihtiyaçlarını karşılayarak,  çocuk gelişimine katkıda bulunan ve sürekli kendini yenileyen ürünler sunmak kuruluşumuzun en önemli amaçlarından birisidir.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.